DM1100 Z – Maszyna do Gratowania

DM1100 Z – Maszyna wykańcza powierzchnie i usuwa grat z detali po cięciu laserem, wykrawarką czy gilotyną.

Maszyna posiada jedną głowicę z szerokim pasem ściernym, usuwanie gratu na elementach od 50×50 mm do 1100 mm szerokości. Nadaje się również do wykańczania powierzchni. Można jej używać ze standardowym papierem ściernym, jak i włókniną / Scotch-Brite.

Maszyna DM11100 Z została zaprojektowana tak, aby mogła zostać zintegrowana z maszyną do zaokrąglania krawędzi – DM1100 C. Dzięki temu możemy usunąć grat oraz zaokrąglić krawędzie w jednym przejściu.

Głowica z pasem ściernym
Pas ścierny naciągnięty na rolkę kontaktową o średnicy 180 mm i twardość 55 SH. Falowniki regulujące prędkość pasa ściernego (8-22 m/s) i pasa podajnika (1,5-10 m/min) są niezbędne, aby zapewnić wydajność usuwanie gratu i wykańczanie powierzchni. Ta stacja posiada pneumatyczny system napinania pasa ułatwiający wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz automatyczny system oscylacyjny do centrowania paska.

Przestrzeń robocza
Przestrzeń robocza maszyny to szerokość 1100 mm i grubość 120 mm. Pas podajnika ma dużą przyczepność co umożliwia również obróbkę części o wymiarach 50x50mm. Na panelu kontrolnym można regulować prędkości, sprawdzać pobór prądu silnika oraz dostosować grubość.

Integracja z zaokrąglaniem krawędzi
Obie maszyny można połączyć za pomocą dodatkowego stołu pasa podajnika, aby wykonać proces gratowania i zaokrąglania krawędzi w jednym przejściu. Klienci, którzy już mają maszynę do zaokrąglania krawędzi DM1100 C, mogą zwiększyć zarówno wydajność, jak i dostępne usługi.

System powrotu elementów
Jeden operator może obsługiwać obie maszyny: wykładanie części na pas, kontrola, magazynowanie w tym samym miejscu. Zwiększa to produktywność, gdy wymagany jest dwustronny proces obróbki. System powrotu elementów jest przeznaczony dla detali o wymiarach do 250x250mm i grubości do 20mm

DM1100 Z – Zobacz film demonstracyjny

  Send file (.pdf, .jpg up to 10MB)         


  Share this post


   SlideForm

   KONTAKTNÍ

   SlideForm