ML100 – EKRAN DOTYKOWY DO ZAPISYWANIA PROGRAMÓW

ML100 Tube Polisher with Touchscreen

NS MAQUINAS wprowadziła nową opcje do szlifierek do rur ML100. Istnieje teraz możliwość wyposażenia maszyny w przenośny panel sterowania z ekranem dotykowym do kontroli wszystkich funkcji urządzenia.

 

Nowy panel kontroluje pracę wielu różnych funkcji maszyny takich jak automatyczny posuw, zmienna prędkości pasów ściernych oraz fotokomórek (automatycznie otwieranie pasów I automatyczna zmiana kierunku posuwu).

Gówną zaleta zastosowania takiego panelu sterowania jest możliwość wykańczania poszczególnych sekcji rury. Pozwala to wydłużenie żywotności wszystkich elementów zużywalnych w maszynie.

Na filmie jest możliwość zobaczenia automatycznego zapisywania programu ze szlifowaniem poszczególnych sekcji rury. W programie ustawiamy prędkość posuwu, prędkość pasów, ilość powtórzeń i pozostałe parametry do wykańczania poszególnych sekcji rury.

Proces rozpoczyna się po włożeniu rury do automatycznych podajników. Czujnik wykrywa rurę I rozpoczyna process zdefiniowany przez użytkownia. Wszystko odbywa się w sposób całkowicie automatyczny.

[KGVID]/wp-content/uploads/2017/07/ML100-Touchscreen-for-Programs-Saving-net.mp4[/KGVID]

Możliwość zapisywania programów pozwala na łatwe powtarzanie zdefiniowanych procesów bez konieczności zmiany parametrów. Dzięki temu proces produkcyjny stanie się szybszy i nie pozwoli pracownikowi wykonywać inną pracę.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami:

    Send file (.pdf, .jpg up to 10MB)         


    Share this post


      Contact us